Kleepsusärk

"Släp!"

Mõõdud: XS - 4XL
Materjal: 100% puuvill
Trükk: digitrükk 
Tiraaž: limiteerimata

Valmimisaeg 3 nädalat


hind: 40€


Hakkaks ise kleepsubussiks?

​​See särk on 1:1 koopia Släp! kleepsunäitusest kaubikul. Särgi pealt leiab sadu erinevaid kleepse kunstnikelt üle maailma. Kui võtsid ise sellest näitusest osa, võib-olla leiad isegi enda kleepsu selle särgi pealt. Igatahes on see autentne esitlus rahvuvahelisest kleepsukultuurist ja seal aktiivselt tegutsevatest kunstnikest. Seda särki võib lõpmatult põrnitseda ja ikka leida uusi huvitavaid kleepse, mida enne ei märkanud.

Släp! kleepsunäitus on toimunud alates aastast 2018, mil esimene versioon sellest toimus veokil, millel polnud isegi mootorit. Järgmine versioon kleepsunäitusest oli juba toimival kaubikul 2019-2022 aastatel, mis jõudis külastada üle 40 eri muusika- ja kunstifestivali Eestis ja välismaal.

Sellele järgneb kleepsunäitus linnaliinibussil aastal 2024, kus kleepsudega seest ja väljast kaetud buss sõidab terve aasta mööda linna ringi. Et näitust külastada, tuleb vaid otsida üles liin nr 25, mis sõidab Tartu raudteejaama ja ERM-i vahet ja peale hüpata. Ühtlasi on tegemist ka Euroopa kõige suurema kleepsunäitusega.   

Lisa ostukorvi